Wie zijn wij?
Misschien heb je het al gemerkt, wij zijn gewone mensen. We zijn met een team van 50 professionals. We proberen alle complexe ICT zaken zo simpel mogelijk te verwoorden. Echter vergis je niet, dat is vaak heel lastig voor ons! We hebben namelijk hele slimme mensen bij Promax die ongelofelijke, complexe, ICT oplossingen kunnen bedenken en implementeren. Net als stroom uit de muur. Je denkt nooit meer aan die complexe elektriciteitscentrale die erachter zit, maar die het wel mogelijk maakt dat we stroom hebben. Leg dat maar eens uit, het is nog niet zo ‘simple to be simple’!
Ook gebruiken we regelmatig Engelse woorden en zinnen door onze teksten. In de wereld van tegenwoordig en zeker in de ICT is dit heel normaal. ‘So we hope you don’t mind’!
Doing business with friends
Vrienden vertrouwen elkaar. Zij gunnen elkaar succes. Zij zijn eerlijk naar elkaar, ook al is de boodschap soms niet wat je wilt horen. Het komt uit een goed hart en met oprechte, beste, bedoelingen. Vrienden tutoyeren elkaar, vandaar dat we je op onze site ook met ‘je‘ aanspreken en niet met ‘u’. Vrienden zetten samen de schouders onder een klus en maker er een succes van. Waarna ze er daarna, onder het genot van een drankje, van genieten. Want samen plezier hebben en je goed voelen bij elkaar; dat is waar vriendschap om draait!
Wil jij onze zakelijke vriend zijn?